ALİOĞLU ŞİRKETLER GRUBU

Alioğlu Yapı San. ve Tic. A.Ş. 2011 yılında grup firması olarak kurulmuş olup kurulduğu günden bugüne kadar inşaat sektörünün öncü firmalarından biri olmayı başarmıştır. ...

Devamı İçin Tıklayınız
Alioğlu Grup

Alioğlu

Alioğlu Yapı San. ve Tic. A.Ş. 2011 yılında grup firması olarak kurulmuş olup kurulduğu günden bugüne kadar inşaat sektörünün öncü firmalarından biri olmayı başarmıştır. 9 yıl gibi kısa sürede toplamda yaklaşık 500.000 m2 inşaat alanı tamamlayıp 2.500’e yakın konut ve ticari ünite inşaatının teslimatını gerçekleştirmiştir. Alioğlu Yapı çalıştığı projelerde, gerek ilgili kurumların; gerekse daire sahiplerinin memnuniyetleri açısından çok ciddi kazanımlar elde etmiştir.

Paska İnşaat San. ve Tic. A.Ş. kurulduğu 2000 yılından itibaren 20 yılda sektörde hem inşaat hem de peyzaj alanında çok sayıda kaliteli projeye imza atmıştır. Paska İnşaat gerek devlet, gerekse özel sektördeki dev markaların tercih ettiği bir değer haline gelmiştir. Nitelikli konut projelerinden, otellere, spor komplekslerinden peyzaj çalışmalarına kadar geniş bir çerçevede sektördeki önemli yerini korumaktadır.

Alioğlu Yapı San. ve Tic. A.Ş. ve Paska İnşaat San. ve Tic. A.Ş. sektörün, mali yapısı sağlam, müşteri memnuniyeti yüksek ve kalite anlayışından ödün vermeyen öncü firmalarından olmaya devam etmektedirler.

 

Alioğlu, Alioğlu Grup, Alioğlu Yapı, Alioglu İnşaat, Alioglu


Yukarı Çık