“Vaditepe Gölevleri” Bahçeşehir’de Hayata Geçiyor..

“Vaditepe Gölevleri” Bahçeşehir’de Hayata Geçiyor..

Bahçeşehir merkezde 357 konut ve 52 ticari üniteden oluşan Vaditepe Gölevleri hayata geçiyor. Binres İnşaatın yatırımı ile hayata geçirilen proje, mimari ve sosyal donatı alanlarıyla dikkat çekiyor. İstanbul’un sürekli değer kazanan konut bölgeleri arasında yer alan ve son derece planlı bir şekilde gelişen Bahçeşehir Vaditepe Gölevleri şimdiden yatırımcının ilgi odağı oldu.

Bahçeşehir merkezde 100 bin metrekarelik inşaat alanı ve 18.500 metrekarelik arsa alanına sahip projede 357 konut, 52 ticari ünite yer alacak.

 

 

Proje bitiminde yaklaşık 1000 kişinin yaşayacağı Bahçeşehir Vaditepe Gölevleri 1+1, 2+1,3+1 ve 4+1 konut tipi dairelerden oluşmaktadır. 69 ila 234 metrekare aralığında planlanan daireler, mimari ve proje özellikleriyle de dikkat çekmektedir. Özgüven Mimarlık’ın imzasının bulunduğu proje, peyzaj ve geniş yeşil alanlarıyla geniş yaşam alanları sunmaktadır.

Vaditepe Gölevleri, her gün değer kazanan Bahçeşehir’in kalbinde yükselmektedir.

Ulaşım açısından da avantajlı bir konumda yer alan Vaditepe Gölevleri; TEM Otoyolunun yanı başında, metro hattının yakınında konumlanmıştır. Ayrıca Kuzey Marmara Otobanı, 3. Havalimanı, 3. Köprü ve Kanal İstanbul’un bulunduğu lokasyonda yer almaktadır.
İnşa çalışmaları hızla devam eden Vaditepe Gölevleri Projesi’nin Ağustos 2017’de bitirilmesi planlanmaktadır.


Yukarı Çık